پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
کارواش بخار سیار و ثابت فشار قوی صنعتی
نوشته شده در سه شنبه 8 بهمن 1398
بازدید : 1701
نویسنده : ان ام

کارواش بخار سیار و ثابت فشار قوی صنعتی
کارواش بخار سیار و ثابت شرکت فیدار کلین (نانو) در انواع و ابعاد گوناگون طراحی، تولید و به فروش می رسند. شرکت فیدار کلین، یکی از تخصصی ترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع تجهیزات نظافتی در ایران است.

امروزه بحث نظافت تخصصی با راندمان کاری بالا یکی از دغدغه های پیش رو صاحبان صنایع که به دنبال راه حلی جامع و اصولی جهت رفع نیازهای نظافتی و تخصصی هستند، می باشد. فیدار کلین با بهره گیری از مهندسین متخصص و فناوری های روز دنیا در حل معضلات و مشکلات نظافتی شما عزیزان، اقدام به طراحی و ساخت بهترین دستگاه های کارواش نانو بخار صنعتی فشار قوی و فوق فشار قوی کرده است. این دستگاه ها با اخذ استانداردهای ملی و بین المللی و با استفاده از تکنولوژی کوره آبی کشور آلمان با 3 پاس حرارتی با راندمان کاری بالای 80 درصد، بهترین گزینه برای انجام فرایند نظافت روزانه شما عزیزان است.

تکنولوژی فایرتیوپ سه پاس حرارتی به کار رفته در دستگاه های کارواش بخار سیار و ثابت فیدار کلین موجب می شود تا زمان بخاردهی کوتاه تر و توان بخاردهی بالاتر رود. بدین صورت که حرارت کوره انرژی در لوله های مانسیمان (بدون درز) عبور می کند تا گرمای آن به آبی که لوله ها را احاطه کرده است، منتقل شود. در فناوری فایرتیوپ سه پاس حرارتی به دلیل اینکه گازهای داغ 4 مرتبه از مسیر لوله ها عبور می کنند، در نتیجه دارای راندمان و کارایی بالایی می باشند.

 

قایسه دستگاه های کارواش نانو بخار با دستگاه های کارواش آبی
کارواش های قدیمی که با آب کار می کردند و حتی کارواش های به نسبت به روز تری که فقط با بخار کار می کنند، توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین یا به اصطلاح صفر شویی خودرو را به نحوی که دستگاه های کارواش نانو بخار سیار و ثابت امروزی انجام میدهد ، ندارند. به همین سبب بخارشویی همیشه نیازی ملزم است، تقاضای مشتریان برای خرید و استفاده از این نوع کارواش بخار صنعتی نیز به طور روز افزون در حال افزایش است. کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول را میزند، قدرت بالای شستشوی نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آن ها وجود ندارد مثل کانال کولر، مقابل پنجره ها، لای درها و غیره شاهدی بر این مدعاست.

بعضی ها معترضند که حرارت بالای دستگاه ها ممکن است به خودرو صدمه بزند. در پاسخ باید گفت: رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه دما را تحمل می کند و خودرو هایی که جدیدا رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه. در حالی که دستگاه های کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیرش تا به انتهای شلنگ باعث افت دمای شدید آن می شود. به طوری که کوچکترین آسیبی حتی بر روی قطعات فایبر گلاس هم به وجود نخواهد آمد. پس هیپونه نگرانی ای بابت خرید کارواش بخار نداشته باشید و با خیال راحت می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 

 

به علاوه این دستگاه ها به نسبت کارواش های قدیمی مصرف آب بسیار کمی دارند. با پر کردن مخزن آب کارواش بخار می توانید چند خودرو را شستشو دهید. این دستگاه ها می توانند باکتری ها و بوی بد فضای داخلی خودرو را از بین ببرد، همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار می شود، این گرد و غبار به جاهایی نفوذ می کنند که نمی شود آن ها را با دست به راحتی پاک کرد، مثلا کانال کولر، اما این مکان ها با دستگاه های شستشوی فشار قوی آب قابل شستشو نیستند. این دقیقا جاییست که دستگاه های بخار وارد عمل می شود و با نفوذ به این قسمت ها، خودرو را تمیز می کند. گاها از داخل خودرو بوی نامطبوعی می آید که با این دستگاه ها کاملا مرتفع می شود.

با در نظر گرفتن قدرت بسیار بالای کارواش بخار در پولیش خودرو، به راحتی و آسانی سطح ماشین از هر نوع کثیفی و چربی پاک شده و رنگ ماشین پس از کارواش جلایی مجدد خواهد یافت. در استفاده از این تجهیزات فوق حرفه ای و تخصصی، به هیچ عنوان هیچ گونه ماده ی شوینده ای لازم نیست و تنها کافیست دستگاه را به برق زده و شروع به پاک کردن ماشین کنید.

کارواش نانو بخار یک سیستم نوین در شستشوی خودرو است که با استفاده از مخزن بخار، که آب ورودی در آن به بخار مبدل می شود و از طریق یک نازل، می توان خودروی مورد نظر را مورد شستشوی هر چه سریع تر و تمیز تر قرار داد. با در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه ها قیمت خرید آن متغییر خواهد بود. ولی قیمت خرید این دستگاه براساس عوامل مختلف متفاوت است، پس خرید این گونه تجهیزات حرفه ای بنا به نیاز خریدار صورت می گیرد.

مواد شوینده دستگاه های کارواش بخار سیار و ثابت صنعتی
کارواش نانو بخار ( سیار و ثابت ) دستگاهی است که علاوه بر خروج بخار، مواد شوینده ی نانو مخصوص بخار را نیز در خروجی به همراه آب خارج می کند. این مهم که باعث پاکیزگی بسیار بالاتر می شود، موجب افزایش راندمان نیز در کارواش ماشین می شود. دستگاه های کارواش بخار معمولی قابلیت شستشوی ماشین بدون نیاز به مواد شیمیایی شوینده را دارند ولی با استفاده از دستگاه های نانو بخار کیفیت کارواش و شستشوی ماشین بسیار بالاتر می رود. برخی از مواد نانوی شوینده با حرارت بالا واکنش می دهند، این واکنش ها می توانند به صورت مثبت یا منفی عمل کنند؛ پس با توجه به مشخصات فنی دستگاه ها، مواد شوینده ی مورد استفاده در کارواش های بخار نیز باید مناسب با همین ویژگی ها انتخاب شوند.

 

دستگاه کارواش نانو بخار چگونه کار می کند؟
در ساخت و دیزاین دستگاه های کارواش نانو بخار، مخزن مواد شوینده با مخزن دیگ بخار و بویلر کاملا جدا بوده و کاملا از یکدیگر ایزوله شده اند. مواد شوینده نانو و آب با هم در خروجی ترکیب شده و مخلوطی از بخار آب و ماده ی شوینده روی بدنه ی خودرو سرریز می شود. این ترکیب بخار و مواد نانو به وسیله ی یک لنس تفنگی صورت می گیرد. برخی از لوازم جانبی پیشرفته مثل لنس تفنگی کمک می کند تا با یک جارو برقی سه موتوره، مواد شوینده ای که با بخار برروی سطح خودرو اسپری می شود، بلافاصله با مکنده به درون مخزن جاروبرقی هدایت شود؛ این روش برای شستشوی سطوح مبل نیز کاملا ایده ال است. زیرا دستگاه کثیفی ها و چرک های بجا مانده از لکه های چربی را نیز به آسانی می زداید. میزان کیفیت بخار، حجم دیگ بخار، لوازم جانبی مانند لنس تفنگی ، قابلیت جا به جایی، فشار و حرارت بخار، فاکتور هایی هستند که در تمایز هریک از این مارک ها نقشی بازی می کنند.

 

 

 

 

موتورشویی فوق حرفه ای با کارواش بخار سیار و ثابت

شستن موتور ماشین به نسبت دیگر بخش های ماشین کاملا متفاوت است چون لکه های روغنی، گریس و چربی بسیاری دارد که به آسانی قابل پاک شدن نیستند. دومین چیزی که در شستشوی موتور ماشین باید در نظر داشت این است که قطعات الکترونیکی موتور خودرو نسبتا به آب و رطوبت حساسند و در صورت خیس شدن، اتومبیل ممکن است دچار نقص فنی شود؛ کارواش بخار نانو این نواقص را برطرف می کند. و مزایایی نسبت به سایر روش ها دارد.

این تجهیزات فوق حرفه ای با استفاده از حرارت و فشار می توانند انواع متفاوت لکه ها را از روی سطوح جدا کرده و با مواد شوینده ی نانو این فرآیند را تسهیل کنند؛ به همین جهت است که این گونه دستگاه ها قابلیت از بین بردن لکه های روغن و گریس از موتور اتومبیل را دارد، بدون اینکه به موتور خودرو کوچکترین صدمه ای وارد شود. به این منظور از بخار خشک استفاده می شود تا حتی رطوبت بخار نیز آسیبی به قطعات موتور نرساند.

مواد شوینده ی کارواش نانو بخار ، ویژه ی موتورشویی با نام برند maranello به فروش می رسند که قبل از آغاز بخاردهی به موتور اتومبیل و شستشو، بعد از پاشیدن روی موتور، ۲ تا ۳ دقیقه روی موتورخودرو می ماند تا تاثیر بیشتری بگذارد. این سری از مواد شوینده حرفه ای ساختار آلودگی ها را درهم شکسته و بخار فورا می تواند آنها را از سطوح جدا کند و موتور اتومبیل در کوتاه ترین تایم ممکن کارواش شود.

صفرشویی تخصصی با بهترین دستگاه های کارواش بخار نانو

صفرشویی خودرو با بخار سبب از بین رفتن باکتری های روی کنسول و درهای  ماشین می شود. در کارواش ها معمولا برای از بین بردن این الودگی ها از واکس استفاده می شود که موجب براق شدن و روغنی شدن کنسول و فرمان ماشین می شود ولی با در نظر گرفتن کاربرد قابلیت بخار در شستشوی داخل خودرو دیگر نیازی به استفاد از واکس نیست. چون بخار از قابلیت استریل کردن برخوردار است. استفاده از بخار در داخل ماشین سبب استریل شدن تمام و کمال خودرو و امحای بوی نامطبوع داخل خودرو می شود. از طرفی می توان در های ماشین را با بخار عاری از هرگونه گرد و خاک کرد و تمامی آلودگی های مضر را از بین برد.

نکته : پاکیزگی داخل کانال های ماشین موجب میکروب و باکتری زدایی شده و به این ترتیب از بروز آسم و مشکلات ریوی به خصوص برای کودکان جلوگیری می شود که کارواش نانو بخار به خوبی قابلیت انجام این عمل را داراست. دستگاه های کارواش بخار به دلیل مزیت های فراوان نسبت به کارواش های آبی یا کارواش های بخار معمولی پیشنهاد می شود، از این مزیت ها می توان به روش بهینه یی که این نوع کارواش در شستشو ی خودرو از ان بهره می برد اشاره کرد. این مزیت ها عبارتند از: مصرف کمتر انرژی و در نتیجه هزینه ی کمتر آب و برق،  عدم تولید فاضلاب و پساب، قدرت پاک کنندگی بالا در از بین بردن انواع لک و عدم صدمه به سطح بدنه ی اتومبیل و … . برای خرید بهترین دستگاه کارواش بخار سیار و ثابت نانو در تهران و ایران با ما تماس بگیرید.

آدرس های دیگر این صفحه:
خرید دامین
نوشته شده در یک شنبه 6 بهمن 1398
بازدید : 1702
نویسنده : ان ام

خرید دامین :

اولین گام جهت راه‌‌ اندازی وب سایت درنظر گرفتن یک دامین است. دامنه یا همان دامین (Domain) از ترکیب یک نام و یک پسوند ساخته می‌شود که با یک نقطه از هم جدا می‌شوند و نشان دهنده نام شرکت و برند شما در دنیای مجازی است. پسوندهای بسیاری برای ثبت دامین بصورت بین المللی در صبا هاست وجود دارد مانند .com , .org , .net  که معمولا نوع پسوندی که شما برای ثبت دامین خود انتخاب می‌کنید مشخص می‌کند که نوع فعالیت شرکت و سایت شما چیست. برخی از پسوندها بصورت عمومی و پرطرفدار تر هستند ولی اغلب نام پسوند نشان‌دهنده یک دسته بندی شغلی است. بطور مثال اگر فعالیت شما در دنیای مجازی جنبه اطلاع رسانی دارد میتوانید پسوند .info را زمان ثبت دامین از صبا هاست انتخاب کنید و یا اگر سایتی را دیدید که پسوند .tv دارد مشخص است که فعالیت آن سایت در زمینه شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره است. البته در ایران به این دلیل که افراد جهت ثبت دامنه خود، تمرکز بر روی رند و روان تر بودن اسم دامنه و همچنین مرتبط بودن به حوزه فعالیت خود دارند، ترجیح می‌دهند که اگر پسوند مناسب اسم دامنه شان آزاد نیست، ‌اسم دامنه را حفظ کرده و با پسوندهای دیگر امتحان کنند. گاهی گفته می‌شود انتخاب هر پسوندی میتواند بر روی سئو سایت شما تاثیر داشته باشد.

 برای ثبت دامنه محلی یا بین المللی می‌توانیم به پسوندهای کشوری هم دقت کنیم. به این معنی که هر کشور یک حرف اختصاری دارد که میتوانید برای ثبت دامین خود در صبا هاست از آنها استفاده کنید. بعنوان مثال دامنه‌ای با پسوند .uk نشان‌دهنده این است که صاحب این سایت و برند از کشور انگلستان است. پسوند ملی دامین ها در ایران   .ir ‌است که مسئولیت ثبت این نوع دامین بر عهده پژوهشگاه دانش‌های بنیادی است. اگر شما قصد ثبت دامین با پسوند .ir‌ را دارید در ابتدا باید با مراجعه به سایت Nic.ir یک شناسه بسازید که این شناسه بعد از اهراز هویت توسط پژوهشگاه دانش های بنیادی مورد تایید قرار می‌گیرد. سپس می‌توانید از همان سایت و یا ثبت کنندگان دیگر مثل صبا هاست دامنه .ir خود را ثبت کنید. شما به راحتی می‌توانید فقط با چند کلیک بصورت آنلاین دامین خود را در صبا هاست ثبت کنید.

ثبت دامین مناسب کلید اصلی جهت موفقیت سایت شماست. اگر شما نام نامناسبی را جهت ثبت دامنه‌تان انتخاب کنید می‌تواند تا حدودی در موفقیت شما تاثیر بگذارد. پس در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید تا دسترسی به سایت شما برای بازدیدکنندگان آسان باشد. حداقل کاراکتر برای ثبت دامنه ۳ و حداکثر ۶۳ کاراکتر است. جهت خرید دامنه و انتخاب نام باید به یکسری نکات دقت کنید. یکی از آن نکات انتخاب نام طولانی جهت ثبت دامین است چون ممکن است افراد برای مراجعه مستقیم به سایت شما دچار مشکلات تایپی و یا فراموشی کل نام دامنه شوند و به طبع بازدید سایت شما پایین می‌آید. مشخص است که اسامی کوتاه جهت ثبت دامنه راحت‌تر به یاد می‌مانند. همانطور که می‌دانید در دنیای سئو یک کلیک و بازدید هم ارزش بسیاری دارد پس شانس خود را از دست ندهید. استفاده از اسامی مبهم نیز مشکلات مشابهی برای سایت به همراه دارد. مشاوران ثبت دامنه در صبا هاست همیشه آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. اگر از اسمی برای ثبت دامین تان استفاده کنید که با کار شما ارتباط داشته باشد خیلی موفق خواهید بود چون همانطور که گفتیم سایت شما پنجره‌ای از کسب و کار شما رو به دنیای دیجیتال است.

برخی اسامی دامنه تک کلمه‌ای و با معنا بسیار زودتر ثبت شده‌اند، مخصوصا اگر از پسوندهای معروف و پرطرفداری مانند .com در ثبت دامنه استفاده شده باشد. از انتخاب اسامی که دارای املای پیچیده‌ای هستند برای ثبت دامنه خود بپرهیزید. چون هنگام تایپ ممکن است شخص را دچار تردید کند و باز همان داستان از دست دادن بازدید سایت که قبلا اشاره کردیم پیش می‌آید. یک نکته که در سئو سایت به شما کمک خواهد کرد این است که در انتخاب اسم دامنه تان از اسامی فینگلیش تا حد امکان استفاده نکنید تا موتورهای جستجو بتوانند راحت‌تر شما را درک کنند. تا جایی که می‌توانید از استفاده از اعداد و سمبل‌ها مانند خط فاصله یا زیر خط استفاده نکنید. صبا هاست در هنگام ثبت دامنه، با استفاده از ابزاری، چند اسم نزدیک به اسم اصلی که شما به دنبال ثبت آن هستید، به شما پیشنهاد می‌کند.

همانطور که گفتیم برخی اسامی دامنه ها بسیار پرطرفدار هستند. به دلیل کم بودن تعداد کاراکترها، با معنی بودن، هدفمندتر بودن، روان‌تر بودن و ... امروزه بازاری جهت خرید دامنه رند بوجود آمده که افرادی که دامنه رند ثبت کردند آن را به قیمتی بیشتر از قیمت استاندارد آن در بازار می‌فروشند. اگر قصد خرید دامنه رند را دارید حتما از مراکز فروش دامنه معتبر این کار را انجام دهید.

در ثبت دامنه باید در نظر داشته باشید که هر دامنه به‌صورت استاندارد، یکسال به نام شخص خریدار ثبت خواهد شد و نیاز به تمدید سالیانه دارد و گرنه امکان دارد توسط شخص دیگری یا ربات خریداری شود.  قیمت ثبت دامین با پسوندهای مختلف، ‌متفاوت است. صبا هاست افتخار دارد تا همیشه بهترین قیمت ثبت دامنه را به شما ارائه کند. برخی اسامی و پسوندها وجود دارند که جزء استثنائات هستند. به این ترتیب که علیرغم آزاد بودن اسم دامنه امکان ثبت با نرخ معمول وجود ندارد. درکل اگر شما در صبا هاست دامنه‌ای با موفقبت ثبت کنید،‌ طی یک روز کاری توسط تیم صبا هاست بررسی می‌شود.اگر با قوانین ثبت دامین مغایرت داشته باشد به شما توسط یک ایمیل و در پنل کاربری تان اطلاع داده می شود و هزینه ثبت دامنه به شما عودت داده می‌شود.

سرعت عمل در خرید دامنه موثر است پس اگر چند اسم برای ثبت دامنه در ذهن دارید همان الآن به پنل ثبت دامنه صبا هاست بروید و آزاد بودن دامین را بررسی کنید. صبا هاست بهترین گزینه برای خرید دامین ملی و دامنه های بین المللی است٬ چون علاوه بر رعایت استانداردهای ثبت دامنه و ارائه پنل‌های حرفه‌ای جهت مدیریت دامنه، امکاناتی مانند ابزارهایی جهت کمک به انتخاب اسم مناسب دامنه هم به کاربران خود ارائه می‌دهد. خبر خوب این است که اگر شما برخی سرویس‌های هاستینگ را از صبا هاست خریداری کنید،‌ صبا هاست مفتخر است تا به شما خرید یک دامنه ملی را هدیه ‌دهد.

 
بازدید : 1635
نویسنده : ان ام

MozCon 2018: ساخت پرونده برای کنفرانس (و همه تنقلات!)
رویدادهای جستجوگرها | Moz News
شما آن کنفرانس را در افق دیدنی دارید. شما می خواهید بروید - شما سالهای گذشته را به طرز ناامیدی در زیر هشتگ های توییتر گذراندید ، به خاطر سپردن نقل قول های جذاب ، بزرگنمایی عکس های دندانه دار یک عرشه ، و با خشمگینانه بارگیری همه چیز و هر آنچه را که می توانید از Slideshare پاک کنید ، بارگیری می کنید.

اما مشکلی پیش می آید: کنفرانس هزینه دارد ، و رئیس شما حتی Keurig را در آشپزخانه عمومی تأیید نمی کند ، و بلیط ارزانتری برای یک آموزش سه روزه با هزینه سفر و اقامت خود کامل می کند.

یک بازاریاب دیجیتالی که گرسنه است چه کاری باید انجام دهد؟

چگونه رئیس خود را متقاعد می کنید که شما را به کنفرانس رویاهای خود بفرستد؟
اول از همه ، شما شواهدی برای جمع آوری پرونده خود جمع می کنید.

دلایل بسیار خوبی وجود دارد که نشان می دهد حضور در کنفرانس برای حرفه شما (و خط مشی پایین) مناسب است. در بازاریابی دیجیتال ، ما در فضای فنی در حال تغییر و تحولات وجود داریم که به سرعت با سرعت بیشتری به آینده سوءاستفاده می شویم و غالباً جزئیات این منظره را در طول مسیر از دست می دهیم.

یک کنفرانس سئو خوب شما را هم در حاشیه صندلی خود و هم در حاشیه موارد جدید و قابل توجه در صنعت ما حفظ می کند و برخی از مهمترین و تأثیرگذارترین کار شما را برجسته می کند.

یک کنفرانس سئو خوب یک سوئیچ را برای شما به وجود می آورد ، آن لحظه لامپ را قادر می سازد و شما را به عنوان یک بازاریاب و یک متفکر منتقد به شما قدرت می دهد.

اگر این یک تصویر به اندازه کافی زیبا برای ترغیب افرادی که کارت اعتباری را ترغیب نمی کنند ، وجود دارد ، اما برخی از آمار و منابع عالی نیز در دسترس است:

آمار HubSpot ارزش ملاقات حضوری و شبکه ای را نشان می دهد
عمیق ترین رند در دلایل حضور و شركت در كنفرانس های بازاریابی
ROI سرمایه گذاری در آموزش کارمندان
به طور خاص ، ما در مورد MozCon صحبت می کنیم
بله ، آن MozCon!

بیایید فقط یک لحظه برای پرداختن به فیل موجود در اتاق کمی لحظه بکشیم: همه شما می دانید که چرا این پست را نوشتیم. ما می خواهیم چهره لبخند شما را در ماه ژوئیه در MozCon در مخاطب ببینیم (اگر از تعجب 9 تا 11th بود). چند مزیت خاص که قابل ذکر است:

بلندگوها و محتوا: بلندگوهای ما هر سال بازی A خود را به ارمغان می آورند. ما با آنها کار می کنیم تا بهترین مطالب و آخرین روندها را به صحنه برسانیم تا به شما در تنظیم یک سال موفقیت کمک کند.
ویدیوهایی برای به اشتراک گذاشتن با تیم شما: حدود یک ماه یا حدوداً بعد از کنفرانس ، ما برای شما به فیلم های ویرایش شده حرفه ای از هر نمایش در کنفرانس پیوند می دهیم. همکاران شما نمی توانند صبح ها با شیرینی های Top Pot یا قهوه Starbucks در آن شرکت کنند ، اما آنها فرصتی برای یادگیری همه کارهایی که انجام داده اید به صورت رایگان دریافت می کنند.
غذای عالی در محل: ما می دانیم که غذای کنفرانس به طور معمول قابل ذکر نیست ، اما در MozCon می توانید از میان فروشندگان محلی سیاتل انتظار تنقلاتی را داشته باشید - در گذشته این شامل کیک های Trophy ، پاپ کورن KuKuRuZa ، Starbucks ' Seattle Reserve Reserve و ما ذکر کردیم. بیکن در صبحانه؟ بیایید بیکن را فراموش نکنیم.
Swag: انتظار دارید با یک راجر موزبوت ، یک تی شرت فوق العاده نرم از لباس پوشاک آمریکایی به خانه بروید ، و ارزش آن را حفظ کنید. ما در صورتی که به اندازه کافی نرسیدید ، به ما راجر لگوس ، نوت بوک های Moleskine ، شارژر تلفن و حتی ماشین های فروش با ماشین های اضافی دست داده ایم.
شبکه سازی: شما با یادداشت برداری ، یادگیری بینش های جدید و هضم تمام این دانش ها سخت تلاش می کنید - به همین دلیل فکر می کنیم شما شام ها شام کمی سرگرم کننده برای چت با شرکت کنندگان دیگر هستید. هر شب بعد از کنفرانس ، ما یک رویداد شبکه ای متفاوت ارائه می دهیم که به ارزش شما از روز آموزش شما می افزاید.
یک شبکه حمایتی بعد از این واقعیت: گروه فیس بوک MozCon ما بسیار فعال است و رشد زندگی خود را افزایش می دهد - بازاریابان از یکدیگر سئو سئوال می کنند ، مشاغل ارسال می کنند ، به دنبال و ارائه مشاوره و همدلی و موارد دیگر هستند. مدت زمان طولانی پس از پایان کنفرانس ، مکان بسیار خوبی برای یافتن پشتیبانی و همکاری دوستانه TAGFEE است.
تخفیف برای مشترکین و گروه ها: مشترکان Moz Pro مبلغی معادل 500 دلار از هزینه بلیط خود را دریافت می کنند (حتی اگر در 30 روز آزمایشی رایگان باشید !) و برای گروه ها نیز تخفیف هایی وجود دارد ، بنابراین حتما از پس انداز جایی استفاده کنید. تو می توانی!
هزینه بلیط: در MozCon هدف ما شکستن یکنواخت است ، این بدان معنی است که ما تمام قیمت بلیط شما را به شما سرمایه گذاری می کنیم. جزئیات کامل زیر را بررسی کنید:


آیا می توانید بگویید که در مورد میان وعده ها جدی هستیم؟

شما می توانید فیلم ها را از سالهای گذشته بررسی کنید تا طعم و مزه کالیبر بلندگوهای ما را بدست آورید. ما همچنین در ماه آوریل یک فراخوان برای سخنرانان انجمن خواهیم خواند ، بنابراین اگر شما به فکر ورود به سیستم صحبت کردن هستید ، می تواند یک فرصت شگفت انگیز باشد - برای فرصت خود برای ارسال زمینه ، به وبلاگ توجه کنید. .

اگر تاکنون به طور جدی برای شرکت در یک کنفرانس سئو مانند MozCon توجه کرده اید ، اکنون زمان آن رسیده است. صدها دلار واقعی با گرفتن قیمت مشترک یا قیمت گذاری گروه صرفه جویی می کنید در حالی که می توانید (به تمام Keurig هایی که می توانید برای آن آشپزخانه جمعی بدست آورید فکر کنید!) ، و به یک تجربه فراموش نشدنی که فراتر از شما زندگی و رشد می کند ، محدود خواهید شد. فقط سه روز که در سیاتل می گذرانید.

بلیط خود را برای MozCon بگیرید!درباره Danielle_Launders -

من مدیر رویدادهای انجمن Moz هستم! من روی تجربیات آنلاین و آفلاین از طریق کانال های اجتماعی ، MozCon ، MozTalk و موارد دیگر به تجربیات آنلاین و آفلاین متمرکز شده ام. در اوقات فراغت من با فرانسوی بلوز ، سر وینستون اسنورتالوت ، یا سیاتل در حال کاوش هستم.

بازدید : 1684
نویسنده : ان ام

یک پیوند برای هر مقاله PBN؟ دو پیوند؟ پنج پیوند؟ چند؟ بیایید این را حل کنیم. در این مقاله ، من راه درست برای ایجاد بک لینک های شبکه وبلاگ خصوصی را به شما نشان خواهم داد که به شما کمک می کنند سایت های پول خود را خیلی سریع تر رتبه بندی کنید و به حفظ سایت های PBN ، به خصوص خصوصی کمک خواهد کرد.

آنچه شما خواهید آموخت
نحوه ساخت بک لینک های PBN به روش صحیح - من به شما قدم به قدم ، نحوه قرار دادن بک لینک در مقالات PBN خود را به روشی که باید به شما نشان خواهم داد. نکته: "طبیعی" کلمه کلیدی در اینجا است.
لیست نهایی یادداشتهای مهم در ساخت پیوند PBN - هنگام ساختن بک لینک های PBN ، این موارد را به عنوان دستورات خود بیاندیشید.
نحوه ساختن پیوندهای PBN به روش درست - راهنمای گام به گام
اول از همه ، قبل از اینکه به بک لینک های PBN برسیم ، من می خواهم که در مورد چند مورد مرتبط با محتوای PBN روشن باشیم زیرا بسیاری از مردم هنوز از آنها بی اطلاع هستند و مرا شگفت زده می کند:

محتوای بیشتر چرخانده - نه بیشتر. فراموشش کن اگر می خواهید PBN شما به شکلی که می تواند و باید موثر باشد ، باید Spinners محتوا و نرم افزار تولید محتوا را فراموش کنید.
فقط کیفیت بالا - خوب است که شما در نهایت تصمیم گرفتید که هرگز از محتوای چرخش در PBN های خود استفاده نکنید ، با این وجود فقط با محتوای کم کیفیت نوشته شده توسط یک 13 ساله که 3 هفته در حال یادگیری زبان انگلیسی است ، نباشید. نه شما همیشه باید از مطالب باکیفیت استفاده کنید که توسط شما نوشته شده باشد یا توسط افرادی که می دانند چگونه بنویسند نوشته شده است ( iWriter مکان مناسبی برای دومی است).
طول تصادفی - شمارش کلمات را فراموش کنید. این 2013 دیگر نیست. فقط بنویسید تا زمانی که احساس کردید آنچه را برای مقاله برای نگاشتن لینکهای PBN خود نوشتید ، نوشتید. اما اگر بخواهم طیف وسیعی از کلمات را برای محتوای PBN شما بیان کنم ، می گویم 500 - 2000. باز هم ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید مقالات کوتاه تر یا طولانی تری بنویسید. در اینجا تمرکز روی تصادفی بودن و محتوای طبیعی به نظر می رسد. همین است اعداد باعث می شود که افراد به راحتی در الگو قرار گیرند و شما وقتی به شبکه های وبلاگ خصوصی مراجعه می کنید ، هیچ الگویی نمی خواهید.
مدیر مجرد برای هر سایت PBN - ترجیحاً یک فرد مجزا ( شاید شما ) باید یک سایت PBN را مدیریت کند ( یا اینکه همه سایتها در صورت مدیریت ). چرا؟ زیرا ، شما می خواهید که کسی در حال نوشتن باشد یا نوشتن مقالات PBN را سفارش دهد تا بداند سایت در مورد چیست ، چه بلاگ هایی را در گذشته منتشر کرده است و چگونه می تواند پست های جدید را با پست های قدیمی ارتباط برقرار کند. بیشتر در مورد اهمیت همه این موارد در یک دقیقه.
بنابراین اساساً ، این چهار قانون مهمتر از همه در مورد محتوای شبکه وبلاگ خصوصی است. مطمئن شوید که از آنها پیروی کنید ، در غیر اینصورت PBN شما در پایان تونل نور زیادی نخواهد دید ، اگر می دانید منظور من چیست ، به خصوص اگر قانون شماره 1 را نادیده بگیرید.

در این روزها از پیشرفت مداوم گوگل در الگوریتم Panda و Hummingbird بیشتر و بیشتر می شود ، آخرین چیزی که در وب سایت خود می خواهید ، محتوای ضعیف است. اشتباه نکنید ، من نمی گویم گوگل هنگام درک مطلب به طور مضحک پیشرفت کرده است ، با این حال اکنون به اندازه کافی خوب است که کیفیت کلی آن را تعیین کند. بنابراین صرف نظر از هزینه فقط به محتوای با کیفیت بالا بچسبید و کاملاً خوب باشید.

حال ، اگر نمی دانید دامنه های منقضی شده برای PBN خود را در کجا پیدا کنید ، این دو روش را پیشنهاد می کنم:

اگر بودجه دارید ، این آموزش را بررسی کنید .
اگر پول بدست آورده اید ، به سایت حراج های دامنه در سایت های بزرگ تجارت دامنه بروید و برخی از دامنه های مناسب را برای خرید پیدا کنید.
حالا بیایید به بخشی که هر SEO بیشتر از همه هیجان زده می شود حرکت کنیم - ایجاد لینک .

مرحله شماره 1 مقاله را بنویسید در حالی که باید در ذهن داشته باشید بک لینک هایی که باید ایجاد کنید
از این پس هر زمان که می گویم "شما" ، یا به شما یا هر کس که استخدام کرده اید برای نوشتن محتوای PBN خود مراجعه خواهم کرد. اگر نمی خواهید مطالب مربوط به مقالات PBN خود را بنویسید ، این مراحل را به سادگی به نویسنده ای که استخدام کرده اید ارسال کنید و به آنها بگویید که آنها را دنبال نامه کنید. اکنون بر روی مرحله یک.

قدم اول واقعاً ساده است. فقط مطالب مربوط به مقاله را بدون درج لینک هنوز بنویسید ، اما هنوز هم باید در نظر داشته باشید که لینک ها را در کجا قرار خواهید داد. این پیوندها شامل چه مواردی است؟

پیوند (ها) به سایت پول.
پیوند (ها) به صفحات یا پست های داخلی.
پیوند (ها) به وب سایت های معتبر.
بنابراین ، در حالی که شما در حال نوشتن مطالب برای مقاله PBN هستید ، باید آن 3 نوع پیوند را در نظر داشته باشید و آنها را در کجا قرار دهید. چه تعداد پیوند باید از هر نوع وارد کنید؟ خوب ، ما در مرحله بعدی آن را پوشش خواهیم داد.

مرحله شماره 2 درج Backlinks
پس از نوشتن مطالب ساده ، وقت آن است که به ابتدا برگردیم و مقاله خود را تصحیح و ویرایش کنید. این به معنای رفع خطاهای گرامر ، اشتباهات منطقی ، کاما ها ، hyphen ها و غیره است. در حالی که شما این کار را انجام می دهید ، وقتی به جایی رسیدید که در هنگام نوشتن محتوا ، برای یک بک لینک به جای مانده اید ، فقط آن را وارد کنید.

اکنون ، وقتی تعداد پیوندهایی را که مقاله شبکه وبلاگ خصوصی شما باید داشته باشد ، فرا می رسد ، این دستورالعمل های عمومی است که می خواهید دنبال کنید - دوباره ، شما نمی خواهید به هر الگویی دست پیدا کنید:

پیوندهای سایت پول - بیش از چند مورد این به معنای چیزی مانند 1 پیوند به حوزه اصلی سایت پول است ، و سپس ممکن است 1 یا 2 پیوند به صفحات داخلی مانند پست های وبلاگ باشد. آنچه شما نباید انجام دهید پیوند بیش از یک بار به همان URL است. یک بک لینک به همان URL دقیقاً به اندازه سه یا بیشتر موثر است.
پیوندهای داخلی - به همین دلیل خاطرنشان کردم که یک نفر باید سایت PBN را بصورت جداگانه مدیریت کند. از این طریق ، این شخص پست های وبلاگ گذشته را می شناسد و از طریق مقالات جدید PBN می تواند به آنها پیوند دهد. در مورد شماره ، من می گویم که بیشتر مقالات PBN شما باید دارای بک لینک داخلی باشند. شاید چیزی مثل 70 - 80٪ باشد.
پیوندهای اقتدار - برای این موارد می خواهم با حدود 1-3 بک لینک انجام دهم.
باز هم ، اینها فقط دستورالعملهای کلی هستند. تعداد بک لینک به شدت به طول مقاله PBN و نیازهای آن بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر برای اثبات نكاتی كه در این مقاله وجود دارد ، باید به برخی از مقاله های ویکی پدیا پیوند دهید ، به دنبال آن بروید. اگر نیاز دارید که به پست های مرتبط با وبلاگ داخلی پیوند دهید ، به دنبال آن بروید. شما ایده را می گیرید.

هدف اصلی شما رسیدن به تعداد مشخصی از بک لینک برای هر نوع نیست بلکه ایجاد یک مقاله باکیفیت است و این چیزی است که بیشترین رتبه سایت سایت پول شما را افزایش می دهد . حالا بیایید در مورد نسبت متن لنگر صحبت کنیم.

مرحله شماره 3 احترام به متون لنگر
همانطور که اکثر شما احتمالاً می دانید ، در گذشته ، شما با ایجاد هزاران بک لینک با کلمه کلیدی هدف خود ، تقریباً می توانستید تقریباً هر چیزی را رتبه بندی کنید. امروزه ، با گوگل پرواز نمی کند. امروزه تمرکز بیشتر روی مارک های لنگر است. بنابراین ، اگر بخواهم دوباره شماره های کلی را به شما بدهم ، می خواهم با این موارد پیش بروم:

مسابقه دقیق - حدود 1 - 3٪.
مترادف و مجریان LSI - حدود 3 - 5٪.
لنگرهای مارک تجاری - حدود 50٪ یا بیشتر.
لنگرهای عمومی - حدود 20٪.
URL های برهنه - حدود 20٪
در تجربه من ، اکنون گوگل در صفحات خاصی را برای کلمات کلیدی خاص قرار داده است نه توسط مجریان کلمات کلیدی در صفحات گفته شده ، بلکه بر اساس کلمات کلیدی موجود در محتوای صفحه. بنابراین ، هنگام نوشتن مقاله PBN ، باید از روشهای تحقیق فعلی کلمه کلیدی و نحوه کار الگوریتم Hummingbird آگاه باشید ، یعنی به جای پر کردن همان کلمه کلیدی (های) بارها و بارها ، از مترادف استفاده کنید.

و اگر هنوز افراد از انواع مختلف لنگرها غافل هستند ، لطفاً به این راهنما مراجعه کنید و همه چیز واضح و روشن خواهد شد. باز هم ، این دستورالعملهای کلی هستند و شما باید قبل از ساختن پیوندهای PBN ، نسبت به لنگرهای لینک دهنده فعلی لینک سایت خود آگاه باشید.

مرحله شماره 4 احترام به زمان و هرزنامه
تاکنون ، ما اکثر مراحل مهم ایجاد لینک PBN را پوشش داده ایم ، با این حال ، چند مورد باقی مانده است که در این مرحله چهارم آخر به آنها خواهیم پرداخت. از یک سایت PBN به همان سایت پول چه تعداد پیوند باید بسازید؟ و چه بازه زمانی بین بک لینک به همان سایت پول باید باشد؟

جواب سوال اول نامشخص است. چرا؟ از آنجا که کاملاً طبیعی است که یک سایت چندین بار به یک سایت دیگر پیوند بخورد - البته ما از مقاله مختلف صحبت می کنیم. این اساساً رابطه خوبی نامیده می شود ، شما می دانید ، یکی از مواردی که رند فیککین از موز در مورد او صحبت می کرد ، گفت:

پیوند ایجاد نکنید. ایجاد روابط.

به هر حال ، آیا می توانید بیش از یک لینک به همان سایت پول از همان سایت PBN در مقالات مختلف بسازید؟ بله ، بله می توانید. آیا می توانید این کار را در دو مقاله متوالی انجام دهید؟ خوب ، بله ، می توانید. با این حال ، فقط اگر طبیعی به نظر برسد. فقط 10 میلیارد پیوند پی در پی از همان سایت PBN ایجاد نکنید زیرا اولین مورد باعث افزایش خوب شما شد.

نه تصادفی کنید و مطمئن شوید که بک گراند طبیعی به نظر می رسد و مجبور به وجود نمی شوند. و در مورد بازه زمانی ، واقعاً به سایت پول و سن آن بستگی دارد. هرچه این سایت جوانتر باشد ، پیوندهای کمتری را باید در یک بازه زمانی مشخص ایجاد کنید.

برای این دو مورد من نمی توانم محدوده ای از تعداد را ارائه دهم زیرا تفاوت آنها بسیار متفاوت از یک سایت به سایت دیگر است و این جایی است که تجربه سئو به شما کمک زیادی می کند. اما ، اگر آن را طبیعی نگه دارید و به هیچ الگویی نپرداختید ، باید خوب باشید. باز هم ، این جایی است که یک مدیر مجرد برای هر سایت PBN مفید واقع می شود زیرا آنها می توانند تمام پست های وبلاگ موجود در سایت را بدانند و چه تعداد از آنها به همان سایت پول پیوند دارند و چه زمانی ایده آل برای پیوند مجدد یا اصلاً ایده های خوب است.

10 فرمان ساختمان پیوند PBN
این اساساً تمام آنچه را که در 4 مرحله فوق گفتیم خلاصه خواهد شد. هنگام ساختن لینک های PBN ، حتماً این یادداشت ها را دنبال کنید و مشکلی برای رتبه بندی سایت های پول خود ندارید .

خلاصه
ببینید چقدر ساده است؟ چهار مرحله آسان برای دنبال کردن و با پیوندهای PBN خود در مسیر خواهید بود. در اصل ، من مطمئن هستم که شما قبلاً متوجه آن شده اید ، اما تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد وب سایت های واقعی است. با هر یک از سایت های PBN رفتار کنید زیرا می خواهید با سایت پولی رفتار کنید زیرا پس از همه ، اگر سایت را به درستی انجام دهید ، یک سایت PBN همچنین می تواند از طریق تبلیغات ، بازاریابی وابسته یا به سادگی با فروش لینک در سایت خود درآمد کسب درآمد کند.

بنابراین وقتی صحبت از PBN است ، کلمات را سریع و آسان فراموش کنید ، کیفیت پایین را از واژگان خود دور کنید و به همان اندازه وقت و پول در شبکه وبلاگ خصوصی خود سرمایه گذاری کنید. خواهید دید که این ارزش آن را دارد زیرا یک PBN با کیفیت بالا در هنگام کسب درآمد و رتبه بندی قدرت ، هیچ محدودیتی ندارد.

برچسب ها: نحوه ساخت لینک های pbn ، آموزش لینک دهنده pbn ، لینک های pbn ، شبکه وبلاگ های خصوصی ، لینک های شبکه وبلاگ خصوصی
hijab
نوشته شده در سه شنبه 15 مرداد 1398
بازدید : 1534
نویسنده : ان ام

Hijab in Christianity

In Christianity, women’s veils are considered obligatory. “If the purpose of hijab is to cover the body, it’s a common practice before Islam, and even before the advent of the religion of Christ, and its effects remain in Europe itself,” says Christian scholar Georgi Zidan. “Christianity not only did not change the Jewish religion’s rules on women’s hijab and continued its strict laws, but, in some cases, extended the step, and raised the need for hijab with greater emphasis, because in the Jewish Shari’a, Family and marriage were considered sacred, and even in Will Durant’s Civilization History, it was stated that “wedding at the age of 20 was compulsory, but from day to day When Christian celibacy, is considered sacred, no doubt will remain for the loss of stimulation and excitement, this school, women to observe complete coverage and avoid cosmetic, called for tighter. “

In this regard, we take a look at the “Gospel”: “… and also give women their clothing, which is not merely goldsmiths and pearls, but dressed in costumes, but not May women argue for religious rigor … ” (Gospel, Paul’s Epistle to Timonus, Second Bottom, Col. 9-15). We also read about women’s dignity and faith: “And so women must be dignified, not indifferent, but alert and in every respect » (Gospel, Prophet Paul the prophet to Timonus, the third volume, verse 11.)

Hijab in the Jewish religion

The propagation of hijab between women of the Jewish people is not something anyone can deny or doubt. Historians have not only spoken about the tradition of hijab among Jewish women, but also to their many extremists and rigors in this regard. In the Book of Hijab in Islam, “although the coverage was not customary in Arabic and Islam was created, it was most prevalent in non-Arab nations.”

In Iran, and among Jews and nations that followed the Jewish thought, the veil was far more severe than what Islam demanded. Among these nations, the faces  (faces and palms) were also covered. Even in some countries, it was not about wearing a woman’s look or a woman’s face, but a way of hiding a woman, making it a harsh habit.

In the Torah, the tent and burqa that women wear with their faces and faces are explicitly mentioned, which indicates the quality of women’s clothing.

Will Durant writes about hijab in Judaism: “If a woman were defying the Jewish law, for example, she would go to the public without a headscarf, or spoke in general, or spoke to anyone with men (non-husband) Or her voice was so loud that, as she spoke in her own house, her neighbors heard and the man was entitled to divorce her without paying a dowry. “

 

Effect of hijab on Physical Health

In addition to the effect of hijab on mental health, Hijab also plays a role in providing people with physical health. With the explanation that irregularity of the veil and the appropriate cover usually provokes the sexuality of the community, sexual stimulation in many cases ultimately leads to unlawful sexual relationships, and illicit sexual relationships also lead to dangerous illnesses such as AIDS, which are now dangerous. The most commonly reported illness is a human sacrifice and threatens to destroy the human race. Today, the number of people with serious diseases is increasing as a result of the spread of corruption and illicit sexual relations, which is one of the indisputable consequences.

At the Tehran International Medical Seminar, organized by
two dozen experts from sixty countries in the world, what is to be done in
response to one of the participants who needed to stay safe from STDs? Mrs. Dr.
m.od-uncan shouted, “obey the laws of Islam” while she was cursed.

Undoubtedly, including Islamic law, which is the aspect of preventing corruption caused by sexual immorality, there are rules for regulating the correct relationship between the Muharram and the non-Islamic, and one of the most important laws for establishing the proper relationship between the Muharram and the non-Islamic law of the hijab and covering law in the face of Is not the law.

The Effect of Hijab on the Formation and Consolidation of the Family Institution

Undoubtedly, the family of the center of love and hope and
research is the sweet aspirations of all young girls and boys; the young people
consider marital life as a fulfillment of many of their aspirations and dreams;
on the other hand, the family is the most important and fundamental social
institution of the human society, and its impact In other social institutions,
such as the institution of education and the institution of government and
politics, it is undeniable. Therefore, the stability and solidity of the social
institution of the family will also be useful in the firmness and solidity of
other institutions of society.

 There is no doubt that one of the essential factors in building a family in compliance with the hijab. Because of the veil is fully adhered to and the sex only affects the relationship of the woman and the husband in the family environment, the young will tend to form a family by marriage and the established families will also have more excellent stability and ultimately the most benefit and Women will benefit in their own right because, with the solidity of the family, women will enjoy the affection and affection of their wives, but if women’s wickedness, wickedness, and makeup become irritating in society, and as a result of relationships An unprovoked and illegitimate sex is possible outside of the family environment, the pot Not only young people would not get married to start a family, but the family also constantly shaken, will fall. Because men will be vulnerable to seeing unhappy and wicked women, they will become weak, and as a result, the warmth of the family will be cold, and the affection of the family will hate its place because the legal wife is competing and preventing new sexual relations. To come

 

7 Scientific Uses for Women’s Hijab

1 Hijab protects women from persecution (especially from men)

Men tend to entertain and
enjoy themselves by looking at the prominences and specific parts of women’s
bodies, and this can lead to the persecution of women. Also, keeping the hijab
will protect women from any harassment (especially from men), because their
body is worn by the veil.

2 Hijab reinforces purity
and chastity in women

The hijab reminds
themselves and others of the purity and chastity of Muslim women. Another
benefit of the veil is that it shows that women are protected against all evil
and temptations. Hence, they are usually clean and dangerous. However, the good
character of women also strengthens the authenticity of hijab.

Hijab Benefits 3: Hijab
acts as a symbol of commitment

Another benefit of the
veil is that it acts as a symbol of a woman’s commitment to a man. No one else
has the right to seek the pleasure of them, because they are solely affiliated
with their spouse. Also, the hijab can act as a symbol of commitment to God or
the religion of Islam.

4 Hijab makes others
focus only on female characters

Compliance with the hijab
means that women’s physical characteristics and beauty are covered; this causes
others to focus only on their personality. In this way, veiled women are proud
of not their physical features but their inner beauty.

Benefits of Hijab 5:
Decrease jealousy than others

Women are always exposed
to competitions, eyes, and eyes in the purchase and use of expensive clothes;
Hijab reduces the negative impact of these competitions on the eyes and eyes
and reduces the value and worth of other women. Also, all veiled women look
like each other, and they can not be judged by the price of their clothes.

6 Hijab improves women’s
self-esteem

As hijab improves purity
and chastity in women, it can also help improve their self-esteem. Women’s
self-esteem is measured according to how they are covered, while hijab
compliance means raising and maintaining female dignity. Compliance with the
veil is a way to increase women’s self-esteem, and the good personality of
women can also increase their self-esteem.

7 Hijab improves women’s
health

In addition to
maintaining the purity, the veil also protects women’s health and well-being.
Since the body of women is worn with hijab, it is protected against
contamination and other possible damage. According to a study, veiled women
lose 40-60 percent less heat than others. Hence, covering the head or observing
hijab in cold months can help maintain their health.

 

Hijab history

According
to texts from some historical sources, in most nations and religions,
there has been a veil among women. Although history has gone through
many ups and downs and sometimes exacerbated or relieved by the rulers’
tastes, it has never been eliminated. Historians rarely mention
primitive relatives whose women did not have an appropriate cover or
appeared naked in the community. Scientists attribute the history of
wearing and wearing women to our era before and after the Stone Age, the
book The Woman in the Mirror of History, after a detailed plan of the
causes and historical factors of the hijab,
writes: Given the reasons mentioned and the study of works and The
motifs involved are the emergence of hijab before pre-religious periods.

The
cover of women in the course of history is a symbol of women’s position
in every culture and civilization. By studying history, we find that
women in the East have a more solid and complete cover than Western
women, which also indicates that the people’s view of women in a land
like Iran has been different from that of Western women. Coverage of
women in ancient Iran shows that Iranian women’s hijab, even before
Islam entered Iran, was a full hijab and unique in the ancient world.

Hijab in the Iranian-Turkish era

In
the Iranian-Turkish era, i.e., the regimes of the Ghaznavids, Seljuks,
and Khwarizmshahids, women used a tent and an armchair covering the
entire head. Usually, he hid his forehead, chin, and mouth, and the tape
was closed on this forehead and the forehead. The other type of cover
was about the same as the tent of the head and continued to cover the
shoulders and hide almost the whole body. These caps were mostly white,
green, and occasionally red.

hijab in the Safavid era

French
Sharon commented on the coverage of women in the Safavid era on his
travels: “The head of women is a white chest that reaches to the
shoulder, and a white tent that only points behind it, and fastens the
front of the face with cloth or lacing. At the same time, women wear
their heads and wear them over their chests. “In her travel report,
Eriaru states:” Women, when they leave the house, cover their faces with
a white towel, and their tent covers the whole body. And their eyes are
open. “

During the Safavid period, the hijab has been very important. Women did not leave home without hijab during this period.

 

http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/hijab-in-christianity/
https://blogs.umass.edu/tprussel/hijab-in-christianity/
https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/hijab-in-christianity/
https://wp.nyu.edu/downloadbook/hijab-in-christianity/
http://webbest.wordpress.ncsu.edu/hijab-in-christianity/
http://blogs.bu.edu/kdupre/hijab-in-christianity/
https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/hijab-in-christianity/
http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/
https://blogs.umass.edu/tprussel/effect-of-hijab-on-physical-health/
https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/
https://wp.nyu.edu/downloadbook/effect-of-hijab-on-physical-health/
http://webbest.wordpress.ncsu.edu/effect-of-hijab-on-physical-health/
http://blogs.bu.edu/kdupre/effect-of-hijab-on-physical-health/


https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/


https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


http://blogs.bu.edu/kdupre/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


http://webbest.wordpress.ncsu.edu/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


https://wp.nyu.edu/downloadbook/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


https://blogs.umass.edu/tprussel/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/hijab-history/


https://blogs.umass.edu/tprussel/hijab-history/


https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/hijab-history/


https://wp.nyu.edu/downloadbook/hijab-history/


http://webbest.wordpress.ncsu.edu/hijab-history-2/


http://blogs.bu.edu/kdupre/hijab-history/


https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/hijab-history/


https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


http://blogs.bu.edu/kdupre/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


https://wp.nyu.edu/downloadbook/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


http://webbest.wordpress.ncsu.edu/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world-2/


https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


https://blogs.umass.edu/tprussel/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world
مرجع آموزش زبان انگلیسی
نوشته شده در یک شنبه 13 مرداد 1398
بازدید : 3055
نویسنده : ان ام

آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی : آیا می توانید در مورد رشته تحصیلی، کسب و کار خودتان و یا موضوعات دلخواه، حداقل ده دقیقه به انگلیسی صحبت کنید و یا حداقل 5 خط در مورد آن بنویسید؟

آیا هنگام تماشای فیلم های زبان اصلی ( زبان انگلیسی ) می توانید بدون توجه به زیرنویس، گفتگوهایی که در متن فیلم انجام می شود را متوجه شوید؟

آیا می توانید سخنرانی های افراد انگلیسی زبان که در حوزه مورد علاقه شما انجام می شود را در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی پیدا کنید و آنها را متوجه شوید؟

آیا می توانید فروشگاه ها و یا شرکت های مورد علاقه خود در خارج از ایران را پیدا کنید و با آنها تماس گرفته، گفتگو و درخواست اطلاعات کنید؟

سایت لنگویج سنتر به شما کمک می کند و راهکارهایی نشانتان می دهد که بدون وابستگی به هیچ موسسه، استاد و یا وب سایتی در مسیر اهدافتان قرار گیرید و در صورت تمایل تا تبدیل شدن به یک سخنران حرفه ای انگلیسی مسیرتان را ادامه دهید.

منبع: https://language-center.ir/english-language-learning
بازدید : 2295
نویسنده : ان ام

Yoast SEO 11.6 به دنبال تغییرات Google ، بلوک داده داده شده از نحوه ساختاری را به روز می کند
آخرین نسخه همچنین شامل تغییرات UX بیشتر و رفع اشکال است.
جورج نگوین در 9 ژوئیه 2019 در 11:00 صبح

    بیشتر

افزونه SEO WordPress SEO Yoast با بلوک های جدید چگونه به روز شده است. آخرین نسخه همچنین زبانه هایی را به بالای کادر متا و همچنین طرحواره و رفع مشکلات امنیتی اضافه می کند.
Yoast_11.6_howto_block چگونگی انسداد جدید شما. منبع تصویر: وبلاگ Yoast.

اطلاعات بیشتر در مورد به روزرسانی Yoast با اشاره به اعلامیه پشتیبانی Google از داده های ساخت یافته جدید چگونه در کنفرانس I / O در کنفرانس امسال در ماه مه ، گفت: "بلوک های بازنگری شده چگونه به دنبال آخرین تغییرات Google است. و ، مانند مورد به روزرسانی های اجرای طرحواره قبلی Yoast ، همه کد داده های ساخت یافته تولید شده نیز در نمودار وب سایت شما گنجانده می شوند و موتورهای جستجو را در مورد چگونگی متناسب ساختن داده های شما در متن وب سایت شما اطلاع می دهند. این بلوک محتوا فقط با ویرایشگر بلوک وردپرس سازگار است (همچنین به عنوان Gutenberg شناخته می شود ؛ در نسخه های 5.0 و جدیدتر نیز موجود است).
Yoast_11.6_meta_box UI جدید جعبه metaoast با زبانه های موجود در بالا. منبع تصویر: وبلاگ Yoast.

بروزرسانی 11.6 همچنین باعث تغییر UX در متا جعبه شد. اگر از ویرایشگر کلاسیک WordPress استفاده می کنید ، جعبه متا اکنون یک ردیف از برگه های افقی در بالا دارد. قبلاً زبانه ها به صورت عمودی در امتداد سمت چپ صف کشیده شده بودند.

چرا باید مراقبت کنیم با تصویب Google از نحوه چگونگی ساختارگذاری داده های داده شده ، ممکن است به کاربران اطلاعات آموزشی بعنوان یک نتیجه غنی بیشتر در نتایج جستجو نشان داده شود. این بروزرسانی باعث می شود تولیدکنندگان محتوا بتوانند نحوه چگونگی نشانه گذاری را به مطالب کاربردی اضافه کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره پیاده سازی داده های ساختار یافته Yoast ، پوشش قبلی ما را درباره به روزرسانی های افزونه SEO WordPress SEO خود بررسی کنید:

    11.0 - اجرای طرحواره کلی.
    11.1 - تصاویر و داده های ساختاری شده با فیلم.
    11.2 - طرحواره سفارشی.
    11.3 - داده های ساختاری تصویر شخصی و آواتار.
    11.4 - اطلاعات ساختاری متداول.
    11.5 - پیش نمایش قطعه تلفن همراه
بازدید : 1741
نویسنده : ان ام

چگونه می توان موفقیت را با وب سایت های وابسته به JavaScript اندازه گیری کرد
رابین روژون ، استراتژیست سئو ، به سؤالات SMX Advanced درباره نظارت بر موفقیت در ارائه ، استفاده از ابزارهای تست A / B خارجی و سایر موارد پاسخ می دهد.
رابین روژون در 10 ژوئیه 2019 در 1:38 بعد از ظهر

    بیشتر

من از جلسه به اشتراک گذاشتن این صحنه با هملت باتیستا در جلسه جدید ما درباره رنسانس جدید JavaScript در SMX Advanced در ماه ژوئن لذت بردم. من در مورد برخی از وب سایت های وابسته به جاوا اسکریپت که با آنها کار کرده ام ، چالش های بی نظیر آنها و اهمیت داشتن راه حل تست و نظارت خودکار در محل صحبت کردم.

در اینجا برخی از سؤالات ارسال شده توسط شرکت کنندگان در جلسه و پاسخ های من آورده شده است.

برای تست میزان موفقیت رندر [در مثال جلسه خود] از چه استفاده کرده اید؟

ما یک اسکریپت مانیتورینگ خودکار تنظیم کرده ایم که هر روز در ساعت 8 صبح تعداد قابل توجهی از صفحات را در سایت بررسی می کند. این اسکریپت عناصر مختلف را در هر صفحه بررسی می کند. یکی از عناصری که ما بررسی می کنیم حضور انتخاب زبان است زیرا متوجه شدیم در صورت عدم موفقیت پیش نویس ، در این لیست انتخاب زبان نیست. هنگامی که می دانیم چه تعداد صفحه اسکریپت را بررسی کرده است (تعداد آنها هر روز یکسان است) و چند بار پیش پردازش انجام نشد (انتخاب کننده زبان پیدا نشد) ، می توانیم میزان موفقیت رندر را محاسبه کنیم.

اگر راه حل نظارت ندارید ، می توانید از Screaming Frog استفاده کنید تا به نتیجه مشابهی برسید.

    Rendering را روی "فقط متن" تنظیم کنید و عامل کاربر را به Google Smartphone تغییر دهید.
    از جستجوی سفارشی یا استخراج سفارشی استفاده کنید تا عنصری را که در هنگام عدم موفقیت روند پیش نمایش وجود دارد ، هدف قرار دهید.
    سایت را خز کنید (یا نمونه قابل توجهی از صفحات).
    طی هفته آینده چندین بار خزیدن را تکرار کنید.
    تعداد دفعات حضور عنصر تحت نظارت را بشمارید و میزان موفقیت رندر را محاسبه کنید.

آیا وقتی سایت شما از ابزارهای تست خارجی A / B خارجی استفاده می کند که ذاتاً از طرف مشتری ارائه می شوند ، نکاتی در رابطه با رندر پویا دارید؟

من می خواهم Google فقط یک نسخه از صفحه را ببیند. این بدان معنی است که من نسخه قدیمی را در موتورهای جستجو تا زمانی که طرح جدید آزمایش شده دائمی باشد خدمت می کنم. شما در حال حاضر تشخیص عامل کاربر را انجام می دهید زیرا از رندر پویا استفاده می کنید ، بنابراین می توانید وقتی درخواست از یک موتور جستجوی موتور استفاده شود ، اضافه کردن کد تست A / B را به صفحه مسدود کنید و تنها درصورتی که صفحه به آن بروید ، کد تست A / B را اضافه کنید. یک کاربر

تیم طراحی / طراحی من اغلب می پرسد که آیا می توانیم از JavaScript برای مخفی کردن محتوای قابل مشاهده بر روی کلیک یا شناور استفاده کنیم. برای دسک تاپ ، گزینه های دیگری که می توانیم بجای آن استفاده کنیم چیست؟ یا مواردی وجود دارد؟

من جزئیات را نمی دانم ، اما به طور کلی ، CSS می تواند اقدامات مربوط به شناور را انجام دهد. برای رویدادهای روی کلیک ، می خواهید مطمئن شوید که محتوای مورد نظر در پاسخ HTML اولیه قرار دارد. شما نمی خواهید پس از کلیک کاربر ، آن محتوای را بطور دینامیکی از طریق JavaScript بارگذاری کنید.

اگر محتوای مورد نظر به طور پیش فرض قابل مشاهده است و می خواهید پس از تعامل پنهان کنید ، خوب است. Google روی عناصر کلیک و یا شناور نمی کند.

من دقیقاً همان اجرای جدید شرکت White را دارم - با کدورت. این موضوع باعث ناراحتی من شده است زیرا صفحاتی که به این اجرای جدید مهاجرت کرده اند مانند گذشته عملکرد خوبی ندارند. آیا می توانید تأیید کنید که هیچ مشکلی با کدورت مشاهده نکردید ، و نیازی به تلاش برای پرداختن به آن / تغییر آن نیست؟

هر وب سایت متفاوت است ، بنابراین من می توانم تنها با یک وب سایت صحبت کنم. ما بعد از برداشتن کدورت اولیه هیچ پیشرفت چشمگیری مشاهده نکردیم: 0 ، اما این سایت با ترافیک گسترده مارک دار بود. به طور کلی ، اگر وب سایت شما بخش بزرگی از ترافیک مارک دار را دریافت نمی کند و به ترافیک بدون مارک وابسته است ، می خواهم کدورت: 0 را زودتر از موعد حذف کنم. اگر بخش عمده ای از ترافیک ارگانیک شما از جستجوی مارک تجاری ناشی می شود ، من اولویت کمتری به این امر اختصاص می دهم اما هنوز هم می خواهم آن را در بعضی از نقاط انجام دهم.

اگر از راه دور باشید یا در هند با اختلاف زمانی بزرگ ، چگونه می توانید با این افراد همکاری نزدیکی داشته باشید؟

من اغلب با افرادی در یک شهر یا قاره دیگر کار می کنم و یک چیز که همیشه برای من کار می کند تماس های Skype / Slack است. زودتر از خواب بیدار می شوم یا به جای تبادل ایمیل طولانی ، برای یک تماس دیر می مانم. این تماس ها به من کمک می کند تا جریان کاری و چالش های آنها را بهتر درک کنم در حالی که فرصتی برای توضیح دلایل وجود آزمایش خودکار و پاسخگویی به سؤالات فوری آنها دارم.

هنگامی که هر دو طرف درباره اینکه چرا این کار را انجام می دهیم روشن است ، من هنوز ایجاد یک بلیط با الزامات مختصر اما دقیق و معیارهای پذیرش را برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده ضروری می دانم.

نظرات بیان شده در این مقاله درباره نویسنده مهمان است و نه لزوما موتور جستجو زمین. نویسندگان کارمندان در اینجا ذکر شده اند.
بازدید : 2982
نویسنده : ان ام

در اینجا نکاتی از لیلی ری در مورد چگونگی تعمیر سایتی که توسط یک به روزرسانی الگوریتم هسته گوگل مورد تأیید قرار گرفته است آورده شده است.
باری شوارتز در تاریخ 11 ژوئیه 2019 در ساعت 11:14 صبح

    بیشتر

من با لیلی ری از Path Interactive در دفتر NYC خود درباره موضوع به روزرسانی های الگوریتم هسته گوگل صحبت کردم. من از لیلی ، نویسنده موتور جستجوگر زمین و بلندگو SMX پرسیدم ، تیم وی چگونه وظیفه کمک به مشتریان جدید خود را که توسط یک به روزرسانی اصلی تحت تأثیر منفی قرار گرفته بودند ، بهبود می بخشد. همانطور که می دانید ، گوگل گفت هیچ راه حلی برای به روزرسانی های الگوریتم هسته وجود ندارد اما همانطور که می دانید ، شما نمی توانید به مشتریان خود بگویید - متأسفیم ، ما نمی توانیم آن را برطرف کنیم.

در این مصاحبه ویدیویی ما در مورد چگونگی نیاز سایتها به ایجاد اعتماد از طریق کارمندان و نویسندگان خود بحث کردیم. ما همچنین در مورد متقاعد کردن مشتریان خود مبنی بر اینکه کارکنان داخلی آنها باید نقش فعالتری در محتوای وب سایت داشته باشند ، در مورد چالش هایی که وی با آن روبرو بوده است ، بحث کرده ایم. این مکالمه به مشکلاتی رسید که گوگل کم و بیش در مورد این به روزرسانی های الگوریتم شفاف است.

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.
بازدید : 1681
نویسنده : ان ام

ناشران Google News ممکن است به زودی شاهد تغییراتی در ترافیک ارجاع آنها از Google News با این تغییر طراحی باشند.
باری شوارتز در 11 ژوئیه 2019 در 3:53 بعد از ظهر

    بیشتر

Google در حالی که روی میز کار است ، اکنون در حال طراحی جدید برای نتایج جستجوی Google News است. طراحی جدید ، خوشه های اخبار داستان را از بین می برد و یک داستان برجسته را با نتیجه کارت مانند به ارمغان می آورد.

چه چیزی به نظر می رسد در اینجا یک صفحه نمایش از قبل و بعد نمایش داده شده است. در سمت چپ می توانید طرح جدید کارت مانند را مشاهده کنید ، در حالی که در سمت راست می توانید نتایج خوشهای قدیمی را برای نتایج جستجوی Google News مشاهده کنید.

چرخیدن این رابط کاربری جدید اکنون در حال پخش است. من این را دیشب دیدم و در مورد آن در توییتر قرار دادم. اما تعداد بیشتری جستجوگر اکنون شاهد این طراحی جدید هستند. گوگل بعد از ظهر پنجشنبه با موتور جستجوگر زمین تأیید کرد که درحال اتمام است.

چرا اهمیت می دهیم همانطور که مشاهده می کنید ، طراحی جدید یک خبر واحد را نشان می دهد و منابع جایگزین سایر ناشران خبر را نشان نمی دهد. این ممکن است باعث شود برخی ناشران Google News متوجه کاهش در ترافیک Google News شوند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است شاهد افزایش بزرگی در ترافیک Google News باشند. ویژگی ها و تنها داستان نمایش داده شده در کارت ، کلیه کلیک ها را دریافت می کند ، در حالی که قبل از آن ، گوگل داستان های بیشماری را نشان می داد که در توزیع کلیک از خوشه خبر مشترک بودند.
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد